Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 21 stycznia 2016 
    

Szykuje się obniżka ceny Radeona R9 Fury


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:29
Niedawno AMD oficjalnie obniżył cenę swojej karty graficznej Radeon R9 Nano o 150 $. Jest to spowodowane nie tylko konkurencją ze strony "zielonych", ale także i wewnętrzną konkurencją z Radeonem R9 Fury, który oferował nieco wyższy poziom wydajności przy większym zapotrzebowaniu na energię, ale za to przy zauważalnie niższej cenie.
Według serwisu OC3D, w najbliższym czasie AMD dostosuje cenę Radeon R9 Fury do zmienionych realiów rynkowych. Trudno powiedzieć ile mniej zapłacimy za tę kartę, jednak wydaje się, że nowa cena powinna w przybliżeniu odpowiadać obecnej cenie Radeona R9 Nano, a nawet być od niej niższa.

Radeon R9 Nano jest obecnie najwydajniejszą kompaktową kartą graficzną na rynku, co prawdopodobnie skłoni Nvidię do korekt cen własnych produktów. Należy pamiętać, że bieżący rok powinien być przełomowy dla branży kart graficznych i najprawdopodobniej obie firmy zaczną "czyścić" magazyny przed premierą kart z nowymi procesorami graficznymi.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.