Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 22 stycznia 2016 
    

Nowa wersja tabletu Surface Microsoftu


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:58
Najnowsze urządzenia mobilne nie są podatne na modernizację, nie mówiąc już o łatwości naprawy i konserwacji tych urządzeń. W momencie kupna zatem musimy zdecydować się, jakiej konkretnej konfiguracji będziemy potrzebować przez cały czas użytkowanie tego urządzenia. Jedyne, co możemy zmienić, to dołożenie karty pamięci gdy zaczyna nam brakować miejsca na pamięci masowej takiego urządzenia. Dlatego też możliwość wyboru spośród kilku oferowanych konfiguracji danego gadżetu niekiedy bardzo ułatwia podjęcie decyzji o jego kupnie. Prawdopodobnie było to przyczyną zaoferowania przez Microsoft nowej wersji tabletu Surface, różniącej się od swoich poprzedników wbudowanym dyskiem SSD o pojemności 1TB.

Oczywiście jest to wersja przeznaczona dla osób, które nie narzekają na stan portfela. Razem z terabajtowym napędem SSD należy kupić też procesor Intel Core i7 i 16 GB pamięci RAM, gdyż tylko w takiej konfiguracji jest dostępna ta wersja tabletu. Dodatkowe 512 GB pamięci masowej kosztuje kupującego równe 500$, czyli łącznie 2699$.
Co ciekawe, konwertowalny laptop Microsoft Book Surface w identycznej konfiguracji ma kosztować 3199$, jednak trzeba pamiętać, że najmocniejsze wersje tego urządzenia posiadają dodatkowo wbudowany układ graficzny Nvidii, jednak o parametrach kart graficznych średniego segmentu cenowego, więc Microsoft sobie nieźle za niego policzył w swoim laptopie.
Do tabletu możemy dodatkowo dokupić rysik Surface Pen za jedyne 60$.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.