Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 1 lutego 2016 
    

Apple też pracuje nad goglami rzeczywistości wirtualnej?


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:27
Niedawna informacja o wypowiedzi Tima Cooka, prezesa Apple, może mieć głębszy sens niż się nam początkowo wydawało. Wygląda na to, że firma z Cupetrino nie chce być gorsza od konkurencji także i w dziedzinie rzeczywistości wirtualnej. Skutkiem tego jest stworzenie przez Apple, jak donosi Reuters, dużego zespołu specjalistów w dziedzinie rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej.

Oczywiście wszystko odbywać się ma, podobnie jak w przypadku samochodów, w najgłębszej tajemnicy. Inną analogią jest podkupywanie tych osób z innych firm, co nie jest niczym dziwnym, jak chce się stworzyć dział zatrudniający kilkuset specjalistów. Najbardziej znaną osobą z tego grona ma być Doug Bowman, który do czasu zatrudnienia przez Apple wykładał i prowadził badania na Georgia Institute of Technology i Virginia Tech. Celem tego zespołu ma być opracowanie gogli rzeczywistości wirtualnej, które mają się stać konkurentem Oculus Rift i Microsoft Hololens.
Oczywiście Apple nie raczył skomentować tych doniesień.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.