Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 1 lutego 2016 
    

Opublikowano zdjęcia smartfona Sony Xperia C6


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:29
Pod koniec tego miesiąca mają się odbyć w Barcelonie targi MWC 2016. Dla wielu producentów urządzeń mobilnych ma być to miejsce premiery najnowszych produktów. Podobnie rzecz wygląda i w przypadku Sony, który zapewne pokaże na tych targach kilka swoich przenośnych gadżetów. Jednym z nich ma być smartfon Xperia C6, należący do średniego przedziału cenowego. Japończycy oczywiście oficjalnie nie potwierdzili istnienia tego urządzenia, lecz jest ono doskonale widoczne na kilku nieoficjalnych zdjęciach.

Wyglądem C6 ma przypominać zaprezentowany w ubiegłym roku Xperia C5 Ultra, wyposażony w ekran o przekątnej 6 cali. Obudowa smartfona ma modny ostatnio wygląd "prawie bezramkowy", nie wiadomo jednak jakiej wielkości będzie zastosowany wyświetlacz. Zdjęcia wyraźnie pokazuję, że będzie to ponad 5 cali.
Pogłoski, które się pojawiły mówią o wyświetlaczu z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli i 8-rdzeniowym SoC MediaTek Helio P10, zapewniającym wysoką wydajność przy niskiej cenie. Najprawdopodobniej będziemy mogli kupić to urządzenie w jednym z trzech kolorów. Oczywiście w tej chwili jest za wcześnie na podawanie jakichkolwiek informacji o cenie jak i też rynkowej dostępności tego smartfona.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.