Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 2 lutego 2016 
    

Liczba użytkowników Gmaila przekroczyła miliard


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:45
Korporacja Alphabet, w skład której wchodzi słynny Google, w swoim sprawozdaniu na temat wyników finansowych za ostatni kwartał potwierdziła, że liczba aktywnych użytkowników usługi pocztowej Gmail przekroczyła jeden miliard. Ciekawostką jest, że około 10% odpowiedzi na wiadomości dostarczane do skrzynek pocztowych tej usługi jest generowana automatycznie przy pomocy funkcji Smart Reply, dokonującej analizy nadesłanej wiadomości przy użyciu sieci neuronowych. Jest to jednak usługa powiązana z z systemem Android i wymaga do działania urządzenia mobilnego z tym systemem operacyjnym. Smart Reply w zamyśle Google ma ułatwić odpisywanie na nadchodzące wiadomości w urządzeniach bez fizycznej klawiatury.

Jak powszechnie wiadomo Gmail jest wieloplatformowym rozwiązaniem przeznaczonym zarówno dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Na przykład aplikacja Gmail na Androida w swojej najnowszej wersji oznaczonej numerem 5.10 pozwala na czytanie wiadomości i pisanie odpowiedzi nawet bez połączenia z Internetem. Posiada również inteligentne sortowanie, które automatycznie segreguje e -maile w zależności od ich zawartości. Nie mówiąc już obsłudze różnych kont czy protokołów POP i IMAP.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.