Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 12 lutego 2016 
    

Pierwszy smartfon HP z Windows Mobile 10 będzie nosił nazwę Elite x3


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:12
Bloger i autor przecieków Evan Blass, znany jako asevleaks, napisał na Twitterze, że pierwszy smartfon HP wykorzystujący mobilną wersję Windows 10 zostanie nazwany HP Elite x3. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu pojawiały się pogłoski o opracowywaniu przez HP smartfona o symbolu Falcon.

Ponoć HP Elite x3 będzie skierowany przede wszystkim do segmentu korporacyjnego. Urządzenie to ma być pierwszym smartfonem z Windows 10 Mobile wykorzystującym SoC Snapdragon 820. Według nieoficjalnych informacji gadżet otrzyma wyświetlacz 5,8 cala Quad HD (2560 x 1440 pikseli), 2 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej, a także 20-megapikselową kamerę główną i 12-megapikselową przednią. Co prawda wątpliwości budzi niewielka ilość pamięci RAM, jednak pozostałe parametry pozwalają określić tego smartfona jako tegorocznego flagowca HP.
Najprawdopodobniej nowy produkt HP zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach MWC w Barcelonie. Jeżeli to prawda, to wkrótce będziemy świadkami powrotu HP na rynek smartfonów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.