Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 19 lutego 2016 
    

Sony PlayStation VR kupimy dopiero na jesieni?


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:12
Do tej pory sądzono, że gogle rzeczywistości wirtualnej będące dziełem Sony, znane wcześniej jako Project Morpheus, zostaną zaprezentowane w pierwszej połowie tego roku z ceną porównywalną z konsolą do gier PlayStation 4. W tej chwili istnieje jeszcze sporo niejasności względem tego urządzenia, z jednej strony zbyt małej wydajności PS4, z drugiej rozbieżności cenowych, gdyż pojawiła się informacja mówiąca o cenie tego urządzenia na poziomie 299$.

Według portalu TechCrunch, który z kolei powołuje się na szefa sieci handlowej GameStop, PlayStation VR będzie dostępny dopiero jesienią tego roku. Trudno powiedzieć z jakiej przyczyny powstało to opóźnienie, jeżeli jednak informacja okaże się prawdziwa, świat będzie musiał poczekać na PlayStation VR aż do jesieni.
Sony co prawda może oficjalnie zaprezentować swoje gogle rzeczywistości wirtualnej w pierwszej połowie tego roku, jednak ich sprzedaż może rozpocząć się w drugiej połowie. Jakby nie było, Oculus VR obrał podobną taktykę rynkową. Biorąc pod uwagę, że Oculus Rift i HTC Vive będą dostępne w sprzedaży nie wcześniej niż w kwietniu, "jesienny scenariusz " Sony daje tej firmie sporo miejsca na ewentualną korektę swojej polityki względem "nowej" technologii. Proszę zwrócić uwagę, że wszystko jak na razie wskazuje na to, że PS4 będzie jedyną konsolą umożliwiającą skorzystanie z rzeczywistości wirtualnej.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.