Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 23 lutego 2016 
    

Lenovo prezentuje 3 nowe tablety z serii TAB3


Autor: Redakcja | 09:39
Firma Lenovo zaprezentowała TAB3 10 Business — tablet z systemem Android zaprojektowany dla biznesu oraz TAB3 7 i TAB3 8 — pierwsze tablety Lenovo z serii dla całej rodziny. TAB3 10 Business to urządzenie przyjazne dla pracowników i dostosowane do każdego zadania w pracy. Łączy w sobie moc i wszechstronność systemu Android 6.0 w połączeniu z optymalizacją i usługami ważnymi dla większości profesjonalistów. Tablet ten w pełni obsługuje funkcję Android For Work oraz oferuje szeroką gamę opcji zabezpieczeń i szyfrowania, które chronią zarówno urządzenie, jak i przechowywane na nim służbowe dane.

Tablet TAB3 10 Business jest przystosowany do potrzeb osób, które często udają się w podróże służbowe. Znakomicie sprawdzi się w różnych zastosowaniach biznesowych, od sal konferencyjnych po hale produkcyjne, czy punkty sprzedaży.

Z badań Lenovo wynika, że tablety należą do najczęściej udostępnianych urządzeń w rodzinie. Dlatego właśnie modele TAB3 8 i 7 zostały zaprojektowane z myślą o przekazywaniu i posiadają tryby dla wielu użytkowników, a skoro korzystać z nich mają także dzieci, urządzenia oferują specjalny tryb dziecięcy oraz funkcje przyjazne dla najmłodszych, takie jak adaptacja wyświetlania.

Coraz więcej firm dąży do zwiększania efektywności pracy, wyposażając pracowników w tablety z systemem Android. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, firma Lenovo opracowała tablet TAB3 10 Business z oprogramowaniem i możliwościami przystosowanymi do użytku komercyjnego.

Lenovo TAB3 10 Business pracuje pod kontrolą systemu oraz aplikacji dedykowanych do zastosowań biznesowych. Funkcja Android for Work™ oferuje specjalne profile biznesowe, a także wyższy poziom zabezpieczeń i łatwość zarządzania tabletem, który ma fabrycznie zainstalowane aplikacje przydatne w pracy, tj. Android for Work, sklep Google Play for Work oraz Kiosk Mode umożliwiający konfigurację TAB3 10 Business jako interaktywnego kiosku. Urządzenie to obsługuje także branżowe rozwiązania do zarządzania pracą w klasie, punktem sprzedaży i internetową opieką medyczną. Produkt dodatkowo zaspokaja oczekiwania użytkowników związane z wytrzymałością, bowiem jest przystosowany do użytkowania w trudnych warunkach, o czym świadczy certyfikat odporności na kurz i zachlapania IP52 oraz zastosowanie technologii P2i, a także odpornego na zadrapania panelu wykonanego ze szkła Gorilla® Glass 3.

Tablet TAB3 10 Business korzysta z oprogramowania sprzętowego szyfrowania, a także możliwości zdalnego sterowania oraz wykorzystywania reguł. TAB3 10 Business ma wbudowaną trwałą ochronę punktu końcowego, która zabezpiecza sieci biznesowe, a także geotechnologię, która umożliwia firmom śledzenie urządzenia, a nawet tworzenie stref geograficznych. System zarządzania urządzeniem mobilnym umożliwia nie tylko zdalne sterowanie, ale także dyskretną instalację aplikacji oraz blokowanie sprzętowe i programowe.

Zabezpieczono także możliwości elastycznego zarządzania miejscem pracy tabletu oraz jego integrację z infrastrukturą firmy. Czterordzeniowy procesor 1,3GHz umożliwia szybką i wydajną pracę wielozadaniową oraz obsługę wielu okien. Pracownicy mogą zachować mobilność przez cały dzień, korzystając z baterii wystarczającej nawet na 12 godzin , a także z pełnego zestawu funkcji do pracy w drodze, takich jak USB on-the-go do łatwego podłączania pamięci zewnętrznej, złącz Y- i T-, RJ45 oraz czytnika kart pamięci. Całości dopełniają szerokie funkcjonalności w zakresie łączności, takie jak NFC, Dual-Band Wi-Fi AC, pełna łączność GPS oraz opcjonalny modem 4G.

Tablet ten może służyć zarówno do cyfrowych prezentacji, jak i połączeń konferencyjnych, oferując wysokiej klasy rozwiązania wizualne i dźwiękowe, m.in. 10-calowy wyświetlacz IPS Full HD z panelem Gorilla® Glass 3 oraz dwa głośniki z technologią dźwięku Dolby Atmos®. Dwa aparaty, główny o rozdzielczości 8-megapikseli z autofocus oraz przedni z 5-megapiskelową matrycą pozwalają wykonać zdjęcia o wysokiej jakości.

Wiele osób w rodzinie często korzysta z tego samego tabletu, aby grać, oglądać wideo i przeszukiwać zasoby internetu. Modele TAB3 7 i 8 ułatwiają wspólne dzielenie się tabletem, oferując tryby dla wielu użytkowników i inne praktyczne funkcje. Dla najmłodszych przewidziano specjalny tryb dziecięcy z opcjami bezpiecznego przeglądania stron internetowych oraz ograniczania dostępu do urządzenia w określonych godzinach i dniach tygodnia. Tryby dla wielu użytkowników pozwalają na dzielenie się tabletem z zachowaniem indywidualnego tła, aplikacji oraz poczty e-mail.

Dbając o zdrowie dzieci i zapobiegając niekorzystnemu wpływowi niebieskiego światła z ekranu urządzenia na oczy, tablety TAB3 7 i TAB3 8 zostały wyposażone w technologię adaptacji wyświetlania, która odfiltrowuje światło o tej barwie. Wyświetlacz może dostosowywać obraz i dźwięk w zależności od tego, na co patrzy użytkownik. Automatycznie reguluje także jasność i kolor na podstawie wykrywanego przez czujniki oświetlenia zewnętrznego.

TAB3 7 i TAB3 8 to tablety wszechstronne i wydajne, działające z czterordzeniowymi procesorami 1,0 GHz, wyposażone w dwie kamery: 2 MP z przodu i 5 MP z tyłu, a także z technologię dźwięku kinowego Dolby Atmos®. Dostępna jest także opcjonalna wersja z modemem 4G LTE do szybkich połączeń z internetem w drodze.

TAB3 7: rodzinny tablet, który mieści się w kieszeni
Kompaktowy i kolorowy TAB3 7 wyposażono w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD, który zapewnia naturalne i intensywne barwy. Przeznaczony jest dla mobilnych i aktywnych użytkowników młodszego pokolenia, którzy lubią spędzać czas poza domem. Odporny na zachlapania tablet posiada specjalną warstwę hydrofobową w technologii P2i oraz certyfikat IP52. Tym samym, jego użytkownicy mogą zabierać go ze sobą wszędzie - do kuchni, na zewnątrz nawet w deszczową pogodę, a także pod prysznic.

TAB3 8: Idealny balans pomiędzy mobilnością a łatwością odczytu
TAB3 8 to idealny multimedialny kompan długich podróży, ale także niezawodny w zastosowaniach domowych. Wyposażony w 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD oraz dwa przednie głośniki z technologią kinowego dźwięku Dolby Atmos®, zaspokoi potrzeby wszystkich członków rodziny dzięki trybowi multi-user. Od teraz rodzice mogą się nim dzielić z nastolatkami i młodszymi dziećmi, a także dziadkami, tak jak tabletem TAB3 7. Model ten oferuje także opcje bezpiecznego przeglądania internetu i ograniczeń czasowych oraz specjalny tryb dziecięcy.

Ceny i dostępność*

TAB3 10 Business - w cenie 199 USD (Wi-Fi), 249 USD (2 GB/LTE) i 299 USD (3 GB/LTE) od czerwca 2016;
TAB3 7 - w cenie 79 USD (Wi-Fi), 99 USD (8 GB/LTE) i 129 USD (16 GB/LTE) od czerwca 2016;
TAB3 8 - w cenie 99 USD (Wi-Fi) i 149 USD (LTE) od czerwca 2016 będą dostępne u wszystkich partnerów handlowych Lenovo.

*Ceny nie obejmują podatków.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.