Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 23 lutego 2016 
    

D-Link i jego 180-stopniowa szerokokątna kamera do monitoringu


Autor: Redakcja | 09:43
(1)
W polu widzenia panoramicznej kamery IP Wide Eye HD 180˚ (DCS-960L) mieści się całe pomieszczenie. Nie też ma potrzeby korzystania z funkcji pochyłu i obrotu, jak ma to miejsce w przypadku statycznych kamer udostępniających 130-stopniowy kąt podglądu. Kamerę można umieścić w każdym miejscu w pomieszczeniu, nie tylko w jego rogach, co zwiększa prawdopodobieństwo, że nie zauważą jej potencjalni intruzi. Ponadto brak funkcji pochyłu i obrotu sprawia, że kamera działa bez wydawania żadnych dźwięków. Kamera IP DCS-960L to urządzenie do samodzielnej budowy zabezpieczeń w domach i biurach.

Jej najważniejsze cechy to: rozdzielczość HD, zintegrowany mikrofon, automatyczny podgląd w dzień i w nocy oraz funkcja wykrywania ruchu w wyznaczonych obszarach – na przykład przy drzwiach wejściowych lub oknach. Można też ustawić poziom dźwięku, przy którym zostanie uruchomione powiadomienie o wykryciu zdarzenia.

Szerokokątna kamera panoramiczna IP Wide Eye HD 180˚, która dołączyła do grona kamer współpracujących z usługą w chmurze mydlink, umożliwia łatwy dostęp, zdalny podgląd i zarządzanie przy użyciu smartfona, tabletu lub peceta. Użytkownicy łączący się z urządzeniem za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji lub portalu mydlink, nie muszą korzystać z płatnej subskrypcji lub specjalnego oprogramowania.

Do kamery dołączono ułatwiającą korzystanie z urządzenia 16 GB kartę w standardzie microSD, na której można lokalnie nagrywać wideo z kamery bez ponoszenia dodatkowych opłat. Nagrywanie może zostać zainicjowane na podstawie wykrytego zdarzenia, zgodnie z harmonogramem lub w trybie ciągłym.

Funkcje:
180-stopniowe pole widzenia – kamera o najszerszym kącie widzenia konsumenckich kamer z nieruchomymi głowicami, idealna do monitorowania dużych pomieszczeń lub obszarów z wieloma punktami wejściowymi
Wideo w jakości HD 720p – wiele szczegółów i wyraźny obraz monitoringu domu
Unikalna technologia usuwania zniekształceń– zwiększenie jakości wideo i mniejsze zniekształcenia
Bezprzewodowe AC – najnowsza dwuzakresowa technologia Wi-Fi z lepszą przepustowością i udoskonalonym zasięgiem
Wykrywanie ruchu i dźwięku – automatyczne powiadomienia o wykryciu ruchu i dźwięku
Lokalne nagrywanie – 16GB karta microSD w zestawie
Nocny podgląd– Widok do pięciu metrów w zupełnej ciemności dzięki wbudowanym diodom LED w podczerwieni

Dostępność i cena
Panoramiczna kamera IP Wide Eye HD 180˚ (DCS-960L) będzie dostępna dla klientów w Polsce w przyszłym miesiącu. Sugerowana cena to 629 zł.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. produkt nawet ciekawy (autor: AbrahaM | data: 23/02/16 | godz.: 17:15)
    specyfikacja w miarę niezła, ale...

    ... założenie że "nie zauważą jej potencjalni intruzi", kiedy jest to wielkie, czarne, błyszczące pudło jest robieniem sobie żartów z klientów. Na to byłyby szanse, gdyby to był kolor biały/kremowy, matowy, ale to? toż to się od razu będzie "po oczach rzucać"...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.