Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 24 lutego 2016 
    

Oficjalna prezentacja PlayStation VR odbędzie się 15 marca


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:23
Obecny rok powinien być punktem zwrotnym w rozpowszechnieniu technologii rzeczywistości wirtualnej. Co prawda ceny urządzeń pozwalających skosztować tej rozrywki dalej będą na poziomie dla wielu zaporowym, gdyż w wielu przypadkach konieczna będzie dość kosztowna modernizacja komputera wykorzystywanego do tej nowej formy rozrywki.

W nieco lepszej sytuacji są posiadacze konsoli PlayStation 4, gdyż przeznaczone do niej gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR zapowiadają się znacznie taniej niż urządzenia konkurencji. Czy te nadzieje są uzasadnione, zobaczymy podczas specjalnej imprezy, która odbędzie się 15 marca w San Francisco.
Rozpocznie się on od prezentacji PlayStation VR oraz jego testów i prób przez uczestników tego pokazu. Wygląda na to, że Sony jest już gotowy na ogłoszenie zarówno ceny jak i dokładnej daty rozpoczęcia sprzedaży PlayStation VR i po prostu nie znalazł bardziej odpowiedniego miejsca i czasu, aby zaprezentować swój najnowszy produkt.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.