Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 25 lutego 2016 
    

Programowanie w Oracle wciąż w cenie!


Autor: Artykuł reklamowy | 22:22
Spośród istniejących na światowym rynku systemów administrowania relacyjnymi bazami danych, jednym z najpopularniejszych, również w Polsce, i najbardziej zaawansowanych technologicznie jest system Oracle firmy Oracle Corporation. Popularność tego systemu sprawia, że szkolenia z tego zakresu wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na polskim rynku. Dlaczego?Poszukiwany/poszukiwana

System Oracle jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi zarządzania relacyjną bazą danych, które jest przeznaczone do opracowywania i uruchamiania różnego rodzaju aplikacji, od prostych baz danych w środowiskach klient-serwer, po choćby prowadzenie e-handlu w internecie. Językiem proceduralnym programowania Oracle jest PL/SQL (ang. Procedural Language Structured Query Language) i to właśnie specjaliści sprawnie posługujący się tym językiem są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych programistów na rynku pracy.


Każda firma, która chce odnosić sukcesy w branży, musi wdrażać nowoczesne systemy i aplikacje, które mają wspomagać zarządzanie przedsiębiorstwem czy też optymalizować procesy w nim zachodzące. Właściciele firm zdają sobie z tego sprawę, dlatego też co czwarte ogłoszenie o pracę w Polsce dotyczy programistów (w tym PL/SQL) i specjalistów ds. nowoczesnych technologii.

Szkolenia Oracle w Database Consulting

Autoryzowane szkolenia Oracle w Database Consulting z zakresu relacyjnych baz danych wykorzystujących język SQL, PL/SQL oraz Java prowadzone są przez profesjonalnych Trenerów-praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie odnośnie technologii Oracle.

Szkolenia skierowane są przede wszystkim do użytkowników systemu Oracle, którzy pracują lub w przyszłości zamierzają podjąć zatrudnienie, gdzie wykorzystywany będzie język SQL do odczytywania, modyfikowania oraz zarządzania bazą danych. Kursy Oracle dedykowane są także osobom chcącym poznać system Oracle oraz sposób jego działania (np. analitycy systemowi, użytkownicy końcowi, testerzy, konsultanci).

Głównym celem szkolenia Oracle jest dokładne omówienie najważniejszych z dostępnych poleceń SQL, a także zapoznanie się z narzędziami służącymi do współpracy z bazą danych oraz szerokimi możliwościami odczytywania, filtrowania i zarządzania danymi w sposób umożliwiający uzyskanie pożądanego wyniku.


Sprawdź pełną ofertę kursów na: http://dataconsulting.pl/


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.