Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 25 lutego 2016 
    

Ochrona laptopów, netbooków i tabletów


Autor: Artykuł reklamowy | 22:35
Peli stworzyło produkty dedykowane do ochrony delikatnych urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety, netbooki i laptopy. Nieszczęśliwie stłukłeś wyświetlacz laptopa lub tabletu? W nowej skrzyni Hardback Case to nie ma prawa się wydarzyć.
Chcesz zabrać laptop, aparat lub kamerę na wycieczkę górską lub spływ kajakowy ale boisz się, że możesz uszkodzisz swoje urządzenie?Najtrwalsze tworzywo ABS i nowoczesna technologia wytwarzania sprawiają, że twoje urządzenia przenośne będą bezpieczne w każdym miejscu na Ziemi. Ultra wytrzymałość na uderzenia i ochrona przed zamoczeniem to wszystko czego potrzebujesz na takiej wyprawie. Nie musisz już rezygnować z zabrania swojego aparatu na snowboard czy zjazd ze zbocza wulkanu. Dodatkowe szczelne wyjście słuchawkowe w skrzynce na iPhone to atut który doceni każdy amator sportów ekstremalnych.

Poczynając od 1976 roku firma Peli zajmuje się ochroną sprzętu naukowego, ratunkowego oraz wojskowego przed najbardziej ekstremalnymi warunkami na świecie. Trwałość i wytrzymałość zapisane są w DNA każdego produktu Peli.

Skrzynie Peli regularnie przechodzą najbardziej rygorystyczne testy wojskowe i sprawdzają się w terenie od ponad 40 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie przekuwamy wciąż na ochronę elektronicznych urządzeń przenośnych.

W ofercie znajdują się obudowy dedykowane do:

  • telefonów

  • smartfonów

  • aparatów

  • kamer

  • tabletów

  • netbooków

  • laptopów

Skrzynki wewnątrz wyposażone są w wypełnienia stabilizujące urządzenie. Jest to zwykle antypoślizgowa guma, wkładka lub modułowa gąbka do dowolnego wycięcia. Każde urządzenie można bezpiecznie stabilizować także w specjalnym wypełnieniu na zamówienie.

Produkty Peli sprawdzą się w każdych warunkach. Spływ kajakowy, zjazd rowerem górskim, wspinaczka? Case na laptopa świetnie ochroni Twoje urządzenie.

Wszystkie wyroby marki Peli objęte są dożywotnią gwarancją jakości. Zniszczyłeś przypadkiem swoją skrzynię? Wymienimy ją na nową! 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.