Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 2 marca 2016 
    

Smartfon OnePlus 3 ukaże się w drugim kwartale


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:59
Prawdopodobnie wielu z czytających tego newsa słyszało o firmie OnePlus. Pojawiła się ona razem ze swoim smartfonem o nazwie One, mającym być konkurentem takich urządzeń jak Nexus 5, Samsung Galaxy S5 i LG G3, kosztując przy tym jedyne 300$, oczywiście bez podpisywania "cyrografu".

Pierwszy smartfon marki OnePlus ma doskonały aparat, układ NFC i baterię o dużej pojemności, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki sprzedaży tego gadżetu. Potem na rynku pojawił się OnePlus 2, który jednak nie zdobył takiej popularności jak poprzednik, którego sukces może powtórzyć kolejny smartfon, mający trafić na rynek w tym roku.
Według informacji serwisu GSMArena, OnePlus 3 kupimy w drugim kwartale 2016 roku. Zarząd firmy spodziewa się, że nowy smartfon wzbudzi zainteresowanie kupujących, jak to miało miejsce w przypadku OnePlus One, oraz przyznaje, że OnePlus 2, nie spełnia oczekiwań, jeżeli chodzi o wyniki sprzedaży.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.