Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 14 marca 2016 
    

Następny smartfon z 6 GB pamięci RAM


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 14:05
Nie tak dawno TwojePC.pl informowało o pierwszym smartfonie z 6GB pamięci operacyjnej, czyli Vivo Xplay 5 . Okazuje się, że nie jest on już "jedynakiem", gdyż pojawiło się już następne urządzenie charakteryzujące się taką samą ilością pamięci RAM. Jest to także produkt pochodzący z Chin i będący dziełem firmy Meizu, o nazwie Pro 6.

Meizu Pro 6 ma posiadać, podobnie jak Vivo Xplay 5, dwie wersje. Jedna z nich będzie charakteryzować się 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej, a druga 4 GB pamięci RAM i 64 GB masowej. Obie wersje będą wyposażone w ekran dotykowy Full HD z technologią 3D Touch, dzięki czemu będą rozpoznawać siłę nacisku. Ich sercem jest SoC Samsung Exynos 8890, wspomagany w zakresie możliwości dźwiękowych przez system Hi-Fi 3.0. Nie jest znana pojemność baterii tych urządzeń, wiadomo jednak o zastosowaniu w nich technologii szybkiego ładowania. Obie wersje dostaną też najnowszą wersję Androida z numerem 6.0 z nakładką Flyme 6.0.
Oficjalna prezentacja Meizu Pro 6 odbędzie się dopiero w trzecim lub czwartym kwartale tego roku. Wcześniej ma trafić do sprzedaży smartfon średniej klasy Meizu MX6, którego zobaczymy już w przyszłym miesiącu.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.