Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 23 marca 2016 
    

SSD Renice X9 zasłał wyposażony w złącze R-SATA


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:32
Do pracy w typowych warunkach najzupełniej wystarcza konwencjonalne złącze SATA. Jednak dla systemów, które pracują w trudnych warunkach, a zwłaszcza są narażone na negatywny wpływ otoczenia, jak na przykład wstrząsy i wibracje, lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie napędów wyposażonych w złącza SATA Rugged (R-SATA).

Niedawno chińska firma Renice wprowadziła na rynek SSD X9 wyposażony w tego rodzaju złącze. Ma on pojemność 2 TB i przeznaczony jest do zastosowania w systemach przemysłowych. Zbudowano go z układów pamięci flash typu MLC z kontrolerem RS3502-IT, który jest własnym produktem Renice. Zdaniem producenta zapewnia on dłuższy okres bezpiecznego przechowywania danych.
Zastosowana w tym SSD technologia pSLC podwaja wydajność i niezawodność do wielkości zbliżonych do układów pamięci flash typu SLC poprzez zmniejszenie ilości dostępnej pamięci. Zaś dzięki użyciu superkondensatora zapewniającego ciągłość zasilania napęd jest w mniejszym stopniu narażony na problemy wynikające z brakiem integralności zapisywanych danych.
Dostawy SSD Renice X9 R-SATA rozpoczną się już w kwietniu, niestety nie jest jeszcze znana jego cena.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.