Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 23 marca 2016 
    

W piątek kupimy inteligentny zegarek Casio


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:38
(1)
Niedawno dowiedzieliśmy się, że pierwszy zegarek Casio określany mianem "inteligentnego", noszący symbol WSD-F10, trafi do sprzedaży w tym tygodniu, a dokładniej w piątek.
Będzie można go nabyć w sklepach internetowych Amazon, Google, Rei i ShopCasio, do wyboru mają być cztery wersje kolorystyczne tego gadżetu, czyli czerwony, zielony, czarny i pomarańczowy.

Nie będzie to jednak tania przyjemność, gdyż Japończycy zażyczyli sobie za swój najnowszy produkt równe 499,99$. Po uiszczeniu wspomnianej kwoty staniemy się posiadaczami zegarka wytrzymującego zanurzenie w wodzie do głębokości 50 metrów i odpornego na wstrząsy i kurz. Jest on wyposażony w dwuwarstwowy wyświetlacz o rozmiarze 1,32 cala i rozdzielczości 320 x 300 pikseli, który może pracować zarówno w trybie kolorowym jak i monochromatycznym celem oszczędzania baterii. Do komunikacji WSD-F10 używa Bluetooth 4.1 LE i Wi-Fi 802.11b/g/n i współdziała ze smartfonami z systemem Android w wersji co najmniej 4.3 i iPhone z iOS minimum 8.2.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wydaje mi się, że takie CASIO (autor: Takkyu | data: 29/03/16 | godz.: 16:21)
    ma sens. Bardziej niż iWatch czy inne.

    Po prostu sportowy zegarek z małym wyświetlaczem, mam nadzieję czytelnym nawet w największym słońcu.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.