Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 24 marca 2016 
    

Microsoft wypuści uniwersalną wersję Skype


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:09
(1)
Jak się dowiadujemy, niebawem Microsoft ma zamiar wypuścić nową wersję swojej aplikacji do połączeń głosowych i wideo, czyli popularnego Skype, w wersji przeznaczonej jednocześnie dla Windows 10 i Windows 10 Mobile.

Nie jest to bynajmniej jeden z eksperymentów giganta z Redmond, gdyż w przyszłości wszystkie wersje tego oprogramowania mają być oparte na Skype Universal Windows Platform. Wersja testowa tego dość ciekawego rozwiązania powinna pojawić się w ciągu kilku tygodni, oczywiście w ramach testów Windows 10 Insider Preview. Dopiero potem stanie się dostępna dla wszystkich użytkowników tego systemu, a nieco później na Windows 10 Mobile.
Nowa wersja Skype ma posiadać uproszczony interfejs użytkownika, choć jej funkcjonalność ma pozostać taka sama. Co ciekawe nie tak dawno Microsoft zapewniał, że nie ma w swoich planach stworzenia uniwersalnej wersji Skype dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. pewnie dlatego (autor: myszon | data: 27/03/16 | godz.: 10:43)
    telewizor mówi mi codziennie że już nie będzie Skypa na nim.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.