Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Niedziela 3 kwietnia 2016 
    

Słuchawki HyperX Cloud Revolver w maju dostępne


Autor: DYD | 21:16
(3)
Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Revolver zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 50 mm, które kierują dźwięk do ucha w sposób umożliwiający precyzyjne umiejscowienie jego źródła. Inżynierowie firmy HyperX do produkcji najnowszych słuchawek Cloud Revolver wykorzystali materiały wysokiej jakości. Sam pałąk oraz podkładki uszne zostały wykonane ze skóry ekologicznej z czerwonym przeszyciem, co sprawia, że całość jest niezwykle wygodna i nie powoduje dyskomfortu nawet w przypadku wielogodzinnej rozgrywki. Solidna stalowa rama, zapewnia z kolei niezmienną trwałość i stabilność podczas użytkowania. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów oferuje lepszą wyrazistość głosu gracza i tłumienie dźwięków otoczenia podczas rozmów w trakcie gry, a ponadto posiada certyfikat TeamSpeak i jest kompatybilny z komunikatorami Discord, Skype, Ventrilo, Mumble i RaidCall.

Słuchawki HyperX Cloud Revolver zostały stworzone z myślą o graczach, którzy cenią sobie zarówno wygodę, komfort podczas wielogodzinnej rozgrywki oraz wysoką jakość dźwięku, pozwalającą na określenie lokalizacji przeciwników. – powiedział Vincent Jurgens, EMEA Marketing Manager w firmie HyperX.

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Revolver jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One, PS4, Wii U, komputerami Mac oraz urządzeniami przenośnymi. Dzięki temu użytkownik nie ma konieczności kupowania oddzielnych słuchawek do każdego urządzenia. Słuchawki zostały objęte dwuletnią gwarancją i są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 549 złotych. Słuchawki będą dostępne w regularnej sprzedaży od 9 maja.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. HyperX ? (autor: Muchomor | data: 4/04/16 | godz.: 11:04)
    To jest produkt Kingstona?

  2. pewnie wydzielili osobną (autor: Menah | data: 4/04/16 | godz.: 13:45)
    markę

  3. HyperX (autor: Lucullus | data: 4/04/16 | godz.: 18:12)
    Pierwotnie to było Kingstona, ale ponoć sprzedali. Z tym, że ja na moich cloudach 2015 mam, że zrobil kingston.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.