Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 4 kwietnia 2016 
    

Nowa wersja Sony PlayStation 4 może pojawić się w październiku


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 16:49
Pogłoski o eksperymentach Sony z nowymi wersjami swojej konsoli PlayStation 4 pojawiają się już od kilku miesięcy. Sprowokowała je rosnąca popularność rozdzielczości 4K oraz zamiar wprowadzenia przez Sony urządzenia PlayStation VR, czyli przeznaczonych dla PS4 gogli rzeczywistości wirtualnej. Oczywiście spowodowało to burzliwe dyskusje, gdyż pojawili się zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy tego pomysłu.

Z kolei według The Wall Street Journal, Sony ma zamiar zaktualizować swoją konsolę w celu zapewnienia "wyższego poziomu rozrywki" w grach i w aplikacjach rzeczywistości wirtualnej już na jesieni tego roku. Według tego źródła nowa wersja konsoli ma pojawić się na rynku jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży PlayStation VR. Sugeruje to, że jest to jedna z przyczyn, dla których Japończycy zdecydowali się odświeżyć PS4 i wyposażyć tę konsolę w dwukrotnie szybszy GPU.
Nawiasem mówiąc, niedawno Microsoft zaprzeczył pojawiającym się pogłoskom o możliwości modernizacji swojej konsoli Xbox One jeszcze w tym roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.