Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 5 kwietnia 2016 
    

Istniejące płyty główne MSI z chipsetem X99 będą zgodne z Broadwell-E


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 13:32
Mająca nastąpić niebawem premiera nowych procesorów Intela opartych na mikroarchitekturze Broadwell-E spowodowała pojawienie się pytania o zgodność starszych płyt głównych wykorzystujących chipset Intela X99 z nowymi procesorami. Aby wyjaśnić pojawiające się wątpliwości warto zwrócić uwagę na niedawny komunikat firmy MSI, dotyczący zgodności płyt głównych tego producenta z gniazdem procesora LGA 2011-3, z wykonanymi w technologii 14nm procesorami Intel Broadwell-E.

Biorąc pod uwagę, że w przypadku płyt głównych innych producentów sytuacja będzie wyglądać analogicznie jak produktami MSI, wygląda na to, że wystarczy dokonać tylko aktualizacji BIOS-u tego podzespołu komputera, który dzięki temu prawidłowo rozpozna zainstalowany procesor. W przypadku MSI odpowiedni plik jest już zamieszczony na stronie tego producenta, więc w przypadku innych firm powinno też być podobnie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.