Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 11 kwietnia 2016 
    

iPhone 7 ma mieć bardzo cienką obudowę i pojemną baterię


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 18:00
(4)
Premiera iPhone SE już za nami, więc uwaga publiczności kieruje się teraz w stronę następnego ważnego produktu Apple, którym jest oczywiście Phone 7. Oczywiście nie należy po tym urządzeniu oczekiwać jakichś rewolucyjnych zmian, gdyż w dużym stopniu ma on przypominać swojego poprzednika.

Według źródeł iPhone 7, którego grubość ma wynosić 6-6,5 mm, będzie cieńszy od iPhone 6s, który ma grubość 7.1 mm. Sugeruje to oczywiście mniejszą pojemność baterii, jednak źródła tego nie potwierdzają. Według nich pojemność baterii nowego smartfona Apple ma wynosić więcej niż 1826 mAh, czyli baterii instalowanej w iPhone 6s.
Apple wziął też do serca narzekania użytkowników na zastosowane w obecnej generacji swoich smartfonów elementy wykonane z tworzywa sztucznego. W nowej generacji tego gadżetu ich obecność ma być ograniczona do niezbędnego minimum, czyli do dolnej i górnej krawędzi tego urządzenia. Mają przy tym otrzymać niezwykły i niezapomniany wygląd. Podobnie jak poprzednie wersje iPhone nadchodząca generacja otrzyma wersję Plus z powiększonym ekranem i dodatkowo jeszcze podwójną kamerą. Przy okazji otrzyma on jeszcze baterię z olbrzymią jak na Apple pojemnością wynoszącą 3100 mAh oraz pamięć masową do 256 GB.
 
    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Jesteście nieprecyzyjni. (autor: PiotrexP | data: 11/04/16 | godz.: 19:14)
  Nie 1826 mAh a 1826.37890367617766265 mAh. Ignoranci.

 2. iJapko (autor: g5mark | data: 12/04/16 | godz.: 01:03)
  wyglada na to, ze w iJapku7 juz tylko ubudowe zmienia i zamiast 3 rdzeni beda znow 3, ale tym razem kazdy o osobnym koprocesorem: i tu mamy: pierwszy - motion coprocessor (tak jak bylo dotychczas, drugi - button coprocessor, lepsze wciskanie guzikow, trzeci - do zarzadzania pozostalymi koprocesorami.... to oczywiscie zart, ale Japkowa firma nie ma juz pomyslow co dalej poza zmiana obudowy, niedlugo bedzie cienki jak kartka papieru, i ostry jak brzytwa - tzn bedzie sie mozna nim golic :) ...nie zapominac o koniecznosci zakupu pianki do golenia ze sklepu iJapka...ehhh, Galacticos es la mejor :)

 3. Co z tego, że został im projektant... (autor: InsaneInMe | data: 12/04/16 | godz.: 07:06)
  ...jak nie mają wizjonera, z którym ta marka nie ma już tej innowacji i polotu. Niczym nas nie zaskakuje i jak faktycznie ten z dwoma kamerami będzie tak wyglądać to marna kopia Nexusa 6P (wygląd tylnej obudowy) co notabene tandetnie wygląda.

 4. @up... (autor: g5mark | data: 12/04/16 | godz.: 16:28)
  ida metoda rozpsdu, kiedys byli jeszcze innowacyjni, ale teraz tylko trzepia kapuche...do czasu az sie ludzia znudza te same telefony..jesli to mozna tak nazwac

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.