Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 11 kwietnia 2016 
    

Zabawa w wojnę na przeglądarce!


Autor: Artykuł reklamowy | 16:10
Miłośnicy gier komputerowych mają w dzisiejszych czasach gigantyczne pole do popisu jeśli chodzi o wybór tematyki gier. Z racji tego, że największą grupę graczy komputerowych stanowią mężczyźni w różnym wieku, to i tematyka gier komputerowych jest skierowana głównie w stronę ich upodobań. A jak doskonale wiemy, panowie uwielbiają bawić się w wojnę! Gry RPG to najlepszy rodzaj gier o tematyce wojennej. Polegają one na sterowaniu postacią, która może zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia, gromadzić różne rodzaje broni, zasobów pieniężnych i materialnych, i przede wszystkim pokonując wrogów może dotrzeć do swojego celu przeznaczenia, czyli do "końca mapy".

Wystartuj grę bez specjalnych wymagań!


Choć na sklepowych półkach możemy znaleźć gigantyczny asortyment gier o różnej tematyce, różnej jakości i na różnym poziomie umiejętności, to niestety im nowsza produkcja i wyższa jakość, tym większe wymagania sprzętowe, a nie każdy może sobie pozwolić na zakup lepszego komputera, który podoła tym wymaganiom. Na szczęście jest alternatywa dla wymagających gier - gry przeglądarkowe! Są to gry, które do wystartowania wymagają jedynie połączenia z Internetem oraz przeglądarki.


Gry przeglądarkowe znajdziemy bez trudu w Internecie za darmo, często wymagają jedynie zalogowania się na stronie. Polegają one na sterowaniu postacią w grze, zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia i osiąganie kolejnych pułapów w grze - dokładnie tak, jak w innych grach komputerowych. Różnica polega jednak na tym, że naszymi przeciwnikami lub sojusznikami w grze są prawdziwi, aktywni w Internecie użytkownicy! Gra odbywa się w czasie bieżącym, a użytkownicy mogą się komunikować między sobą poprzez czat!


Gry o tematyce wojennej


Gier przeglądarkowych jest mnóstwo - największą popularnością cieszą się gry typu Metin czy Tibia, w których naszymi postaciami są wojownicy, walczący w słusznej sprawie. Gry przeglądarkowe są uwielbiane szczególnie przez młodzież i studentów, którzy organizują sobie w ten sposób czas wolny, na przykład tuż przed zaśnięciem czy w autobusie, jeśli mają dostęp do Internetu z urządzeń mobilnych. Tego rodzaju gry nie powalają na kolana grafiką, ale też nie o to w tym wszystkim chodzi. Nie grafika ma tu znaczenie, ale sposób rozwijania się postaci i wątków w grze - jeśli będą one interesujące, to gracz jest skłonny przymknąć oko na niedoskonałości estetyczne i kanciastą grafikę. Najważniejsze, by gra wojenna oferowała szerokie możliwości rozwoju postaci i dawała ciekawe przeżycia.


Artykuł został przygotowany przez portal z grami online Valhalla.pl. Na stronie www.valhalla.pl znajdziesz darmowe gry na przeglądarkę na Twój komputer.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.