Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 22 października 2002 
    

Przenośne combo Sony


Autor: DYD | źródło: 4D | 12:08
Sony wprowadza na rynek przenośny napęd MPD-AP20U. Urządzenie może odtwarzać płyty CD oraz DVD, obsługuje karty Memory Stick, posiada dekoder MP3, pełni także funkcje nagrywarki CD-RW. Samodzielnie MPD-AP20U może służyć jako standardowy discman lub przenośny odtwarzacz MP3. Po podłączeniu do telewizora przemienia się w odtwarzacz DVD, a z komputerem może współpracować jako czytnik płyt CD-R/DVD oraz nagrywarka. W skład zestawu wchodzą słuchawki z pilotem oraz kołyska do ładowania baterii i komunikacji z komputerem (PC lub Mac). Transfer danych dokonuje się z użyciem portu USB2.0/1.1.

Sony MPD-AP20U nagrywa płyty CD-R z szybkością 24x, CD-RW 10x. Odczyt płyt CD-R dokonuje się z prędkością 24x, a DVD-ROM - 8x. W wypadku wykorzystania USB1.1 wartości te będą oczywiście niższe, ze względu na ograniczoną przepustowość portu. Wymiary napędu to 136,4mm x 22mm x 159mm, a jego waga - wraz ze zintegrowaną baterią - 350 g. W USA nowy produkt pojawi się w listopadzie, jego cena nie przekroczy 300 USD. Więcej informacji tutaj.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.