Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 7 czerwca 2016 
    

Nowe sterowniki dla Radeonów i GeForce’ów


Autor: Wedelek | źródło: AMD/Nvidia | 20:46
Na serwerach firm AMD i Nvidia pojawiły się nowe wersje sterowników przygotowane z myślą o użytkownikach Radeonów i GeForce’ów. Właściciele kart firmy AMD powinni zainteresować się oprogramowaniem Software Crimson Edition 16.6.1, które przynosi poprawki dla gier Mirror’s Edge Catalyst i Paragon, nowe profile CrossFire dla Dark Souls III, oraz kilka poprawek znanych błędów. Wyeliminowano między innym problemy z migotaniem obrazu podczas oglądania wideo w przeglądarce, uporano się ze słabą wydajnością w grze DIRT Rally na niektórych torach, poprawiono działanie CrossFire w Fallout 4 i usprawniono współpracę Radeonów z goglami Occulus Rift.

AMD naprawiło też kilka znalezionych błędów w oprogramowaniu Catalyst. Pełną listę zmian i pliki do pobrania znajdziecie TUTAJ.

Posiadacze GeForce’ów mogą z kolei pobrać sterowniki GeForce 368.39 WHQL, które wprowadzają optymalizację dla gier Mirror's Edge Catalyst i Edge of Nowhere, dodają funkcje VR Lens Matched Shading i Single Pass Stereo oraz rozszerzenia dla OpenGL stworzone z myślą o wykorzystaniu potencjału architektury Pascal. Ponadto Nvidia dodała lub zaktualizowała profile SLI dla gier: Everybody's Gone to the Rapture, Homefront: The Revolution, Mirror's Edge: Catalyst, Wiedźmin 3 i Total War: WARHAMMER.

Nowe sterowniki od Nvidia znajdziecie TUTAJ. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.