Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 10 czerwca 2016 
    

Dyski SSD Neutron XTI od Corsair


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:18
Corsair poszerzył listę dostępnych dysków SSD w formacie 2.5-cala o nowe modele z serii Neutron XTI. Są one przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy z różnych powodów nie są zainteresowani modelami w formacie M.2. W sumie w sprzedaży znajdą się cztery modele o pojemności odpowiednio 240GB, 480GB, 960GB i 1,9TB, przy czym trzy z nich będą dostępne już teraz, a na ostatni przyjdzie nam trochę poczekać. Ich specyfikacja techniczna obejmuje kości pamięci typu MLC NAND Flash, interfejs SATA III 6Gb/s, oraz czterordzeniowy kontroler pamięci.

Takie połączenie zapewni wydajność na poziomie 100 tysięcy IOPS/s dla odczytu losowej próbki danych o wielkości 4KB, oraz 90 tysięcy IOPS podczas zapisu identycznej próbki danych. Producent deklaruje też, że zapis informacji będzie się odbywać z prędkością 540MB/s, a odczyt z prędkością 560MB/s.

Oprócz tego dyski zapewnią wsparcie dla technologii ETEP (End-to-End Data Path Protection) i zaawansowany mechanizm korekcji błędów. Najtańszy Neutron XTI będzie stanowić wydatek 89 dolarów, za wersję 480GB zapłacimy 159,99 dolarów, a na niespełna 1TB SSD musimy wysupłać kwotę $329,99. 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.