Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 24 czerwca 2016 
    

Intel po raz kolejny odwołuje się od wymierzonej mu kary


Autor: Wedelek | 06:01
(4)
Intel stosował w latach 2002 – 2007 nielegalne praktyki umacniające jego pozycję na rynku CPU i musi za to zapłacić karę w wysokości 1,2-miliarda dolarów. Właśnie taki był werdykt Komisji Europejskiej, która w roku 2009 zakończyła postępowanie przeciwko producentowi z Santa Clara, tym samym potwierdzając to, o czym wszyscy od dawna wiedzieliśmy. Działania Intela uderzyły najmocniej w AMD, które nie mogło przebić się ze swoją ofertą, ignorowane przez przekupionych sprzedawców. Mimo iż dowody były przytłaczające, to Intel nie chciał się pogodzić z werdyktem władz UE i przez lata odwoływał się od ich decyzji.

Teraz pozostała Intelowi ostatnia deska ratunku, z której firma skwapliwie skorzystała składając odwołanie od wyroku do Sądu Pierwszej Instancji, funkcjonującego przy Europejskim Trybunale Sprawiedliwości. Czas pokaże na ile wyjaśnienia Intela będą przekonujące (lub nie).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. niech przeciągają (autor: 5eba | data: 24/06/16 | godz.: 09:48)
  jeszcze chwila i po unii ;D

 2. Biorąc pod uwagę q..wskie zagrywki Intela (autor: Duke Nukem PL | data: 24/06/16 | godz.: 17:36)
  oraz referendalny BRExit, to życzę Unii przetrwania aż do ogłoszenia ostatecznego wyroku SPI przy ETS, skazującego Intela na zapłacenie tej kary wraz z odsetkami za zwłokę.
  Powstrzymam się w tym komentarzu od dalszego komentowania tej sprawy i straty 1m3 wody na potrzebę wytworzenia pomyj i fekaliów wylanych na głowę chciwego i korupcjogennego zarządu Intela, który wykonywał, jakby nie patrzeć, zalecenia i wskazówki chciwego do bólu "akcjonariatu".
  :))


 3. Duke Nukem PL wszyscy akcjonariusze są chciwi (autor: Sławekpl | data: 25/06/16 | godz.: 15:55)
  jednak nie wszystkie zarządy korporacji są tak chamskie jak chipzilla by podkładać na każdym kroku świnie konkurencji, w dodatku znacznie słabszej
  kiedyś słyszałem stwierdzenie że ... qwa to charakter a prostytutka to zawód ... coś w tym jest


 4. 1 i 2 (autor: franiux | data: 26/06/16 | godz.: 09:12)
  Chwila i po unii ale unii Anglików, Szkotów i Irlandczyków. Za 2 lata nie będzie takiego państwa jak GB. Cameron właśnie je rozwalił na strzępy. A o UE się nie martw, w najgorszym przypadku PKB trochę spadnie i tyle. Jak do Anglików dotrze a już zaczyna docierać co zrobili to może się jeszcze opamiętają, bo jak nie to pozostanie im bryczka, 2 konie i babka królowa do wożenia po staczających się uliczkach Londynu gdzie zostaną tylko muzułmanie i bezrobotni.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.