Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 22 października 2002 
    

Nowości z polskiej Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 16:02
 • Na Sirius.pl ukazał się długo oczekiwany megatest kart graficznych opartych na GF4 Ti4200. Do boju stanęło 14 kart ze stajni m.in. Abita, Asusa, Gainward, Galaxy, MSI, Prolink PixelView, Point of View, Soltek, Leadtek WinFast... zarówno w wersjach 64MB jak i 128MB...

 • Artykuł Sieć LAN w Windows XP na WinXP.com.pl. Fragment : "Wiele osób w mailach zadaje podstawowe pytania związane z konfiguracją sieci LAN w Windows XP. Postanowiłem więc omówić najważniejsze zagadnienia dotyczące ustawień sieci lokalnej w Okienkach XP. Poradnik obejmuje konfigurację z użyciem 'Kreatora konfiguracji sieci', modyfikację ustawień standardowych, udostępnianie plików w sieci, udostępnianie połączenia internetowego (ICS) oraz zdalne połączenie z pulpitem. Z poradnika tego nie skorzystają zbyt dużo użytkownicy bardziej zaawansowani, jednak dla początkujących będzie on z pewnością pomocny."

 • Porównanie Mint Radeon 9700 Pro vs MSI GeForce 4 Ti4600, oto fragment: "Jak pewnie wielu z Was wie, nowa karta od ATI, przez wielu nazywana pogromca NVIDIA, jest już do nabycia w naszych sklepach. Teraz narzuca się pytanie czy warto? Czy te wszystkie reklamy to nie jest zwykły chwyt reklamowy? Pewnie duża cześć z Was zawiodła się najnowszym dzieckiem Matroxa i jest raczej sceptyczna jeśli chodzi o Radeona 9700 Pro. Mam nadzieje, ze po zapoznaniu się z tą recenzja wasze wątpliwości szybko znikną..."

 • Na IN4.pl tym razem do testów trafiła karta GAINWARD GF4 Pro/600-8X XP GS zbudowana na układzie NV18. Co nowego w samym układzie ? Jak sprawowała się karta ? Jak wypadła na tle konkurencji, zarówno własnej (GeForce4 MX440) jak i obcej (ATI Radeon 8500/9000Pro) ? Przekonacie się zaglądając do naszej recenzji."

 • Sound Blaster Audigy 2 na PCLab.pl: "Pod koniec września rodzina kart dźwiękowych Sound Blaster powiększyła się o kolejnego członka - Audigy 2. Sama nazwa sugeruje, iż jest to jedynie lekko poprawiony Audigy. W rzeczywistości, nowy Sound Blaster wreszcie potrafi nagrywać dźwięk z rozdzielczością 24 bitów i częstotliwością 96 kHz. Ale to tylko jedna z wielu nowości."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.