Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 11 lipca 2016 
    

Cooler Master prezentuje obudowę komputerową MasterBox 5


Autor: Wedelek | 06:36
Do oferty Cooler Master trafiła nowa obudowa komputerowa w formacie Midi Tower, nazwana przez producenta MasterBox 5. Jej zewnętrzne wymiary wynoszą 55 x 22 47,5cm, a wewnątrz mieści się płyta główna w formacie mini-ITX, Micro ATX lub ATX, dwa dyski w formacie 3.5-cala i jeden nośnik 2.5-calowy. Ponadto MasterBox 5 pozwala zamontować maksymalnie siedem kart rozszerzeń o długości maksymalnie 41cm, zasilacz komputerowy o długości do 18cm, oraz układ chłodzenia CPU o wysokości do 16,7cm.

Producent nie zapomniał też o zatoce 5.25-cala i miejscu na dwa wentylatory o średnicy 120/140mm montowane z przodu oraz pojedynczym, montowanym z tyłu. Otwory wlotowe są zabezpieczone filtrami przeciwkurzowymi, a w standardzie dostajemy dwa, 120mm wentylatory. Z przodu obudowy umieszczono panel I/O z portami audio i dwoma USB 3.0.

MasterBox 5 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, obie z tzw. oknem akrylowym umieszczonym na bocznej ściance obudowy. Za nową obudowę Cooler Master trzeba zapłacić równowartość około 70 euro. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.