Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 14 lipca 2016 
    

Nvidia oddaje w ręce użytkowników nowe sterowniki wspierające VR


Autor: Wedelek | źródło: Nvidia | 20:20
Na serwerach firmy Nvidia pojawiły się nowe sterowniki dla kart graficznych z rodziny GeForce o symbolu 368.81 WHQL. Zdaniem producenta nowe oprogramowanie powstało przede wszystkim z myślą o użytkownikach zainteresowanych technologią wirtualnej rzeczywistości wprowadzając lepszą obsługę następujących tytułów: VR Funhouse, Everest VR, Obduction, Raw Data i The Assembly. Nvidia poprawiła też wsparcie dla gogli HTC Vive oraz Oculus Rift i oddała w ręce użytkowników technologię Ansel umożliwiającą robienie zrzutów ekranu przy użyciu różnych kamer dostępnych w grze.

Jednym z tytułów które korzystają z Ansel jest nowy Mirror’s Edge Catalyst. Wraz z wersją 368.81 WHQL producent wyeliminował problemy związane z rwaniem obrazu w grach uruchamianych w oknie, oraz usunął błąd utrudniający uruchomienie Windowsa gdy do złącza DVI podepniemy monitor o dużej częstotliwości odświeżania. Pełny opis zmian wraz z linkiem do pobrania znajdziecie na TEJ stronie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.