Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 14 lipca 2016 
    

Microsoft przypomina o rychłym obcięciu pojemności OneDrive


Autor: Wedelek | źródło: Next Power Up | 20:25
(1)
Osoby które przed końcem stycznia zarejestrowały się w usłudze OneDrive i potwierdziły, że chcą zachować większą ilość przestrzeni na dane nadal mogą bezpłatnie przechowywać do 15GB danych na serwerach Microsoftu. Reszta użytkowników musi pogodzić się z wprowadzonymi przez producenta zmianami w regulaminie i albo zadowolić się 5GB przestrzeni, albo kupić większą ilość lub całkowicie zrezygnować z One Drive. Na wybór właściwej drogi nie ma już zbyt wiele czasu a tym z użytkowników, którzy przekraczają limit wyświetli się powiadomienie o konieczności interwencji.

Zmiana regulaminu dotyczy tylko tych użytkowników, którzy w OneDrive zarejestrowali się po 31 stycznia. Reszta użytkowników zachowa nabyte wcześniej, bezpłatne GB.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. OneDrive to masakra (autor: doxent | data: 15/07/16 | godz.: 12:21)
    Próbowałem korzystać z tego ale chodzi masakrycznie wolno i zamula kompa przy starcie. 100x bardziej wolę jednak Dropbox mimo niewielkiego darmowego rozmiaru. Jeszcze lepszy jest Yandex Disk. 10GB za darmo, bardzo mało miejsca w pamięci ram i szybki transfer w obie strony.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.