Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Niedziela 31 lipca 2016 
    

Telewizory nowej generacji - wybrane propozycje od LG


Autor: Artykuł reklamowy | 11:03
LG jest jednym z największych i najpopularniejszych producentów telewizorów nowej generacji. W procesie produkcji urządzeń są wykorzystywane najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem. Ponadto sztab specjalistów pracujących nad projektem zapewnia nowoczesny i niebanalny design. Producent podkreśla, że szeroka oferta telewizorów LG pozwala na dostosowanie zakupów do swoich oczekiwań i preferencji. Telewizory 3D gwarantują bowiem prawdziwie kinową głębię i realizm, telewizory Smart zapewniają dostęp do nieograniczonej ilości plików, a urządzenia LED odpowiadają za wyjątkową jakość obrazu. Dzięki zastosowaniu osiągnięć nauki i interesującemu wzornictwu pojawia się wiele pozytywnych opinii o telewizorach LG.

Telewizory OLED


Według opinii konsumentów telewizory LG z ekranem OLED charakteryzuje wysoka jakość obrazu. Sekret urządzeń wykorzystujących technologię OLED tkwi w użyciu organicznych diod, które są zastosowane tak, że każda z nich odpowiada za pracę pojedynczego piksela. W odróżnieniu od ekranów LDC nie widać strefy podświetlania, ponieważ w OLED mogą być wyłączone pojedyncze piksele, co pozwala na osiągnięcie efektu głębokiej i niepowtarzalnej czerni.


Pierwszy telewizor OLED od LG ma cztery razy więcej pikseli niż standardowe ekrany Full HD, co ma znaczenie szczególnie przy większych urządzeniach. Dzięki temu jakość oglądanych zdjęć i filmów dostarcza wielu wrażeń. Efekt potęguje również powszechnie stosowane zakrzywienie ekranu, który podkreśla wrażenie głębi i wydobywa nasycone kolory. Ponadto wygięcie ekranu pełni funkcję estetyczną, nadając telewizorowy nowoczesny i innowacyjny design.


Warto zauważyć, że tego typu ekrany są powszechnie stosowane w smartfonach, ale dotychczas nie udało się upowszechnić ich w większych urządzeniach. Koreańscy specjaliści podjęli wyzwanie i odnieśli sukces. Opinia klientów o telewizorach LG i stosowanych w nich technologiach mówi sama za siebie.


Telewizory LED


Producent zapewnia, że telewizory LED LG to doskonały obraz i najlepszy dźwięk. W urządzeniach zastosowano innowacyjną technologię podświetlania LED, która wspaniale współgra z bardzo cienkimi obudowami. Najcieńsze telewizory liczą bowiem 2,5 cm  grubości, dlatego z łatwością wkomponowują się w meble. Można je także powiesić na ścianie. Zaletą urządzeń są również jednolite ekrany, które odpowiadają za przejrzysty i ostry obraz, dostarczając tym samym niezwykłych wrażeń w czasie oglądania.


Warto nadmienić, że zdecydowana większość telewizorów LED od LG jest wyposażona w system Smart TV, dzięki czemu użytkownicy mają nieograniczony dostęp do tysięcy filmów, aplikacji innych plików dostępnych w sieci. Zaletą tej funkcji jest nieskomplikowany interfejs. Ponadto producenci zaznaczają, że na uwagę zasługuje prosta obsługa wi-fi i możliwość oglądania filmów w formacie 3D. Telewizory LED można bowiem w prosty sposób podłączyć do sieci wi-fi za pomocą karty sieciowej USB, zapewniając sobie dostęp do filmów i muzyki. Technologia 3D pozwala z kolei na przeniesienie się do nowego wymiaru dzięki najwyższej jakości obrazu, żywym kolorom i głębokiej czerni.


Producent podkreśla, że dzięki użytkowaniu urządzeń w domu można osiągnąć efekt maksymalnie zbliżony do seansu w kinie. W opinii klientów telewizory cechuje również nowoczesny design, ciekawe funkcje (np. 3D albo TruMotion). Twórcy zapewniają, że ich wyroby to doskonałe połączenie jakości i funkcjonalności, a wszystko to dla komfortu klienta.


Telewizor przeciwkomarowy


Firma w swojej ofercie idzie o krok dalej i proponuje klientom telewizor, który nie tylko zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, ale, dzięki swoim właściwościom, odstrasza też komary. Model Mosquito Away jest wyposażony specjalne urządzenie wysyłające ultradźwięki, które skutecznie odstraszają komary. Polscy konsumenci będą musieli poczekać na wypróbowanie najnowszego pomysłu producenta i wystawienie opinii telewizorom przeciwkomarowym od LG, ponieważ Mosquito Away to oferta skierowana obecnie tylko do mieszkańców Indii, którzy borykają się z problemem natarczywości komarów. Producent wychodzi na przeciw społeczeństwu, które żyje na terenie zagrożenia malarią i podejmuje wszelkie badania, by strzec się przed tą niebezpieczną chorobą. Zdaniem twórców Mosquito Away jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzkiego, ponieważ zastosowane elementy nie emitują szkodliwych promieni i nie wykorzystują rozwiązań chemicznych.


Wymagania konsumentów stale rosną. Klienci oczekują bowiem najwyższej jakości kupowanych przez siebie urządzeń, ponieważ płacą za nie niemało. Producenci dwoją się i troją, by sprostać wymaganiom nabywców ich produktów. Robią też wszystko, by wyprzedzić konkurencję i zyskać sobie przychylność jak największej liczby klientów. Tym samym opinie użytkowników o telewizorach LG bywają różne, jednak zdecydowana większość konsumentów docenia starania producenta, przyznając urządzeniom wysokie noty. Warto sprawdzić opinie o telewizorach LG na Skąpcu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.