Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 22 sierpnia 2016 
    

Aktualizacja Anniversary Update uziemia niektóre kamery internetowe


Autor: Wedelek | źródło: Slashgear | 06:29
(2)
Aktualizacja Anniversary Update przyniosła kilka ważnych usprawnień dla systemu Windows 10, ale niestety nie obyło się bez potknięć i problemów. Część użytkowników po zainstalowaniu pakietu poprawek zaczęła się skarżyć na „zamrażanie” systemu i ukrywanie niektórych partycji. Teraz do grona niezadowolonych dołączyli właściciele kamerek internetowych, których urządzenia po aktualizacji przestały działać. Problem dotyczy urządzeń przesyłających materiał wideo w formatach H.264 oraz MJPEG, które nie są już wspierane.

Obecnie działa jedynie streaming wideo z użyciem kodeka YUY2, co z kolei oznacza uziemienie dużej części używanych kamerek internetowych. Wiąże się to ze zmianami poczynionymi w Anniversary Update, które z założenia miały zapobiec spadkom wydajności. Ktoś jak widać nie przemyślał tego konceptu do końca. Teraz trwa gorączkowe poszukiwanie rozwiązania. Stosowna łatka powinna trafić na serwery Microsoftu w tym tygodniu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Znowu zamrażanie na platformie amd? (autor: Sony Vaio Wracajo | data: 22/08/16 | godz.: 11:24)
    Kiedy poprawią sterowniki?

  2. zaczyna się, decydują co dla użytkownika lepsze (autor: Sławekpl | data: 22/08/16 | godz.: 14:49)
    i jaki ma mieć sprzęt, jak są tacy mądrzy to niech rozdadzą nowe kamerki ze swoim logo wszystkim, wtedy mogą sobie decydować jaka szpiegowska kamerka ma być podłączona do prywatnego kompa
    pewnie by się wydało że kam cały czas pracuje i obciąża kompa, jakby pracowały w starszych formatach, w nowszych już to tak nie jest odczuwalne dlatego je dopuścili


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.