Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 24 sierpnia 2016 
    

PS Now trafia na PC-ty wraz z adapterem dla Dual Shocka


Autor: Wedelek | źródło: PC Gamer | 18:56
Sony oficjalnie poszerzyło zasięg działania usługi PlayStation Now, rozszerzając go na komputery osobiste z systemem operacyjnym Microsoft Windows. PS Now umożliwia strumieniowanie za pośrednictwem Internetu gier stworzonych z myślą o konsoli PlayStation 3 na wspierane urządzenia, takie jak smartfony, tablety czy telewizory. Aktualnie usługa Sony daje subskrybentom dostęp do bazy ponad 300 gier, ale z PCtowej wersji skorzystają tylko nieliczni. PS Now dla komputerów osobistych działa bowiem tylko w trzech krajach: Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Na tę chwilę nie wiadomo kiedy i do jakich krajów Europy usługa trafi w dalszej kolejności.

Sony przygotowało jeszcze jedną niespodziankę dla graczy. Jest nią bezprzewodowy adapter pozwalający podłączyć przeznaczony dla PlayStation pad DualShock 4 do komputerów z systemem Mac OS lub Windows. Żeby nie było za różowo jeden adapter może współpracować tylko z jednym padem i na dodatek jest dość drogi – kosztuje 25 dolarów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.