Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 8 września 2016 
    

GX1200 - nowa obudowa od Anteca


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 06:49
(1)
Antec dodał do oferty nową obudowę komputerową typu Full Tower o symbolu GX1200. W jej wnętrzu zmieszczą się płyty główne w formacie mini ITX, micro ATX, ATX i E-ATX, karty rozszerzeń w liczbie siedmiu, o długości do 410mm, oraz dwa dyski w formacie 3.5-cala i trzy 2.5-calowe nośniki danych. Producent przewidział miejsce na sześć wentylatorów o średnicy 120mm, z czego trzy trafiły na front, dwa zamontujemy na górnej ściance, a ostatni można przykręcić z tyłu obudowy. Specyfikacja techniczna obejmuje również filtry przeciwkurzowe, oraz port I/O z dwoma USB 3.0, złączami audio oraz przyciskiem do kontroli podświetlenia wentylatorów.

Wewnątrz obudowy znajdziemy też MagicBox, czyli niewielki moduł sterujący prędkością obrotową wentylatorów i podświetleniem – zarówno kolorem jak i trybem jego działania (tętnienie, pulsowanie, lub ciągłe świecenie). Model GX1200 został wyceniony na 84 euro i jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Kopia Phanteks ECLIPSE P400 (autor: d3k | data: 8/09/16 | godz.: 14:50)
    Kolejny przyklad, ze latwiej skopiowac niz samemu cos wymyslic od podstaw.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.