Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 9 września 2016 
    

Kolejną darmową grą od Ubisoftu będzie TheCrew


Autor: Wedelek | źródło: Ubisoft | 18:59
(1)
Od trzech miesięcy firma Ubisoft świętuje swoje 30-lecie oddając w ręce graczy za darmo wybrane, starsze tytuły gier. Do tej pory otrzymaliśmy w ten sposób Prince of Persia: Piaski Czasu, pierwszego Splinter Cella, oraz Rayman Origins. W przyszłym tygodniu do tego grona dołączy zręcznościowa gra wyścigowa TheCrew. Zagrać będziemy w nią mogli już 14 września, a jedyne co musimy zrobić żeby skorzystać z promocji to odwiedzić stronę Ubisoft Club i powiązać swoją kopię gry z kontem UPlay.

Trwająca promocja zakłada, że w kolejnych miesiącach w nasze ręce trafią jeszcze trzy gry studia Ubosft – po jednej na każdy miesiąc.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Darmowe gry wizerunku nie poprawią tak szybko jak kaszanki (autor: anon1984 | data: 11/09/16 | godz.: 19:52)
    Lub głupawe slogany mówiące że 30 fps jest lepsze dla graczy niż 60 lub więcej...

    Powoli do managerów dociera że utrata marki w dłuższym okresie może okazać się katastrofalna - co z tego że nowa ich X gra spełniłaby moje oczekiwania jak nie kupię ich produkcji ze względu na znaczek i wcześniejsze produkcje.

    Darmowe gry nie odbudują ich wizerunku, a rynek dystrybucji gier jest już dość mocno upakowany, dla mnie osobiście poza GOG i Steam nic więcej nie istnieje.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.