Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 12 września 2016 
    

Inno3D prezentuje GTXa 1080 z hybrydowym układem chłodzenia


Autor: Wedelek | źródło: VideoCardZ | 06:29
(1)
Firma Inno3D zaprezentowała autorską wersję GeForce’a GTX 1080 z rodziny iChill Black, z hybrydowym układem chłodzenia. Tradycyjny radiator wraz z 80mm wentylatorem odpowiada głównie za chłodzenie sekcji zasilania, natomiast ciepło z GPU i pamięci RAM jest odprowadzane za pomocą drugiego, odrębnego systemu. W jego skład wchodzi blok wodny połączony z niewielką chłodnicą o boku 120mm z zamontowanym na nim wentylatorem, również o średnicy 120mm. Z tyłu karty umieszczono aluminiową płytę, która pełni dwojaką funkcję.

Z jednej strony pomaga w chłodzeniu, a ponadto poprawia wygląd i chroni PCB przed uszkodzeniem. W trybie IDLE chłodzenie karty przechodzi w tryb pasywny – wentylatory się zatrzymują, a karta nie generuje ani jednego dBA hałasu. Producent wkomponował w swój model system podświetlenia na bazie LEDów. To jaki kolor jest generowany przez diody zależy od obciążenia karty. Dostępne kolory to: niebieski, zielony oraz czerwony.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmmm (autor: Mario2k | data: 12/09/16 | godz.: 19:52)
    Niech 2050MHz na GPU utrzyma w Battlefield 1 to moze sie zdecyduje ,
    jak nie bedzie szans na 1080Ti rzecz jasna.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.