Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 14 września 2016 
    

CoolerMaster oddaje w ręce użytkowników obudowę MASTERCASE PRO 3


Autor: Wedelek | źródło: Cooler Master | 06:14
CoolerMaster zaprezentował światu nową obudowę komputerową o nazwie MASTERCASE PRO 3. Na tle konkurencji wyróżnia ją przede wszystkim elastyczność - część elementów jest łatwo demontowalna. Możemy na przykład szybko usunąć płytę dzielącą wnętrze na dwie komory, wyjąć koszyczki na dyski, dodać podpórkę dla kart graficznych czy przykręcić dodatkowy stelaż na chłodnicę. Wewnątrz zmieszczą się płyty główne w formacie microATX oraz mini-ITX, cztery nośniki w formacie 2.5-cala, dwa 3.5-calowe dyski, układ chłodzenia CPU o wysokości do 19cm i pięć kart rozszerzeń.

Jeśli chodzi o karty graficzne, to te mogą mieć długość do 37cm, ale tylko wtedy, gdy zdecydujemy się wymontować koszyczek na dyski. Jeśli zechcemy go zostawić, to zmieśmy akcelerator nie dłuższy niż 25,8cm. Do górnej ścianki możemy przymocować dwa, 140mm wentylatory, z tyłu zmieści się jeden, 140mm wiatrak, a z przodu przykręcimy maksymalnie dwa wentylatory. Producent wyposażył model MASTERCASE PRO 3 w uchwyt do przenoszenia obudowy i panel I/O z dwoma USB 3.0 oraz złączami audio. Jedna z bocznych ścianek jest wykonana z hartowanego szkła, dzięki czemu możemy podziwiać pracujące w jej wnętrzu komponenty.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.