Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 15 września 2016 
    

NZXT prezentuje dwa nowe wentylatory Aer RGB


Autor: Wedelek | źródło: NZXT | 06:01
(1)
NZXT zaprezentował dwa nowe wentylatory z rodziny Aer RGB o średnicy 120mm i 140mm. Oba modele są wyposażone w łożyska olejowe i mogą pracować z prędkością od 500 do 1500 obrotów na minutę, generując przy tym hałas nieprzekraczający odpowiednio 31 i 33 dBA. Mniejszy wentylator może tłoczyć maksymalnie 1,74m^3 powietrza na minutę (61,4 CFM), a w przypadku wersji 140mm jest to 2,03 m^3/m (71,6 CFM). Aer RGB jest wyposażony w charakterystyczny pierścień który może świecić na jeden z obsługiwanych kolorów.

Aby system podświetlenia mógł działać prawidłowo wentylator musi zostać podłączony do oddzielnie sprzedawanego kontrolera HUE+, którego obsługujemy za pomocą dodatkowego oprogramowania o nazwie CAM.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. minimalnie 22 dBA to niezły wyjec (autor: Sławekpl | data: 17/09/16 | godz.: 13:29)
    nie znam cichego wentyla produkcji NZXT, te jak widzę również do nich nie można zaliczyć,
    to już lepiej kupić wentyle Thermaltake z pierścieniem, nie są bardziej ciche ale nie potrzebują dodatkowego modułu do zasilania podświetlenia i z tego co pamiętam są bardziej wydajne, mają wyższe ciśnienie i do chłodnicy z ciasnymi finami jak i tłoczące powietrze do obudowy przez filtr się lepiej nadają


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.