Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 21 września 2016 
    

Apple oddaje w ręce użytkowników macOS Sierra


Autor: Wedelek | 05:52
Apple opublikowało nową wersję systemu operacyjnego dla komputerów Mac przy okazji zmieniając system nazewnictwa. Zamiast OS X mamy teraz macOS o kodowej nazwie Sierra. Tym razem producent z nadgryzionym jabłuszkiem w logo postawił na ewolucję i dopracowanie już istniejących rozwiązań, przez co lista nowości nie jest zbyt długa. Najważniejsze z nich to wprowadzenie Uniwersalnego Schowka współdzielącego dane pomiędzy wszystkimi urządzeniami Apple zarejestrowanymi pod jednym Apple ID, usprawniona aplikacja Zdjęcia, większa integracja folderów Biurko i Dokumenty z chmurą iCloud oraz wprowadzenie asystenta głosowego Siri.

Posiadacze zegarka Apple docenią też zapewne możliwość automatycznego odblokowania komputera gdy znajdujemy się blisko niego z iWatchem na nadgarstku. Reszta zmian to albo usprawnienia poczynione „pod maską” albo drobne, raczej kosmetyczne zmiany, jak dodanie wyświetlania naklejek w aplikacji Wiadomości.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.