Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 7 października 2016 
    

Samsung przejmuje firmę Viv Labs i jej SI o tej samej nazwie


Autor: Wedelek | źródło: Next Power Up | 06:39
(1)
Samsung ogłosił przejęcie firmy Viv Labs wraz ze wszystkimi, pracownikami oraz produktami, a w szczególności jednym. Systemem sztucznej inteligencji o tej samej nazwie, czyli Viv. Jego twórcy przekonują o ogromnym potencjale swojego dzieła, które w tej chwili funkcjonuje jako osobisty asystent, konkurujący z produktami Google i Apple. A skoro już jesteśmy przy temacie Siri, to nie sposób nie wspomnieć, że asystent Apple został zaprojektowany między innymi właśnie przez twórców Viv. Nie wiadomo jak Samsung zamierza wykorzystać swój nowy nabytek.

Nie podano też żadnych szczegółów dotyczących samej transakcji. Wiadomo tylko tyle, że wszyscy spośród 30 pracowników Viv dołączyło do ekipy Samsunga.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Qjanusz | data: 7/10/16 | godz.: 09:23)
    Viv chwali się, że podobno ichny asystent, jako jedyny na rynku, nie udziela odpowiedzi wyszukując w bazie zadanego pytania i przypisanej do pytania odpowiedzi, tylko na podstawie algorytmu AI stara się znaleźć optymalną reakcję.
    Brzmi dobrze.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.