Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 20 października 2016 
    

Trailer Red Dead Redemption 2


Autor: Wedelek | 18:16
(1)
Zgodnie z zapowiedziami dziś Rockstar zaprezentował pierwszy trailer gry Red Dead Redemption 2. Prezentowana na nim grafika jest nie tylko wysokiej jakości, ale też świetnie oddaje klimat tzw. Dzikiego Zachodu. Twórcy nie zdradzili jednak żadnych informacji o fabule, więc nadal mamy tylko lakoniczne zapowiedzi mówiące o sandboksie z niebanalną historią i trybie sieciowym podobnym do tego z GTA Online. Przy okazji Rockstar zasiał ziarno niepewności wśród posiadaczy PCtów, w ogóle nie wspominając o tej platformie.

Może to oznaczać, że albo Red Dead Redemption 2 trafi na komputery PC z opóźnieniem, jak GTA V, albo w ogóle taka wersja się nie pojawi. Żeby daleko nie szukać przykładów na ignorowanie rynku PC przez Rockstara wystarczy tylko wspomnieć, że pierwsza część Red Dead Redemption nigdy nie trafiła na „blaszaki”. Mający to na uwadze gracze postanowili już teraz zareagować i rozpoczęli zbiórkę podpisów pod petycją do twórców gry, by Ci nie zapomnieli o ich ulubionej platformie do grania.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. pc ? (autor: madsheep | data: 21/10/16 | godz.: 18:43)
    żadnych szans ?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.