Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 29 października 2002 
    

Nowości z polskiej Sieci


Autor: DYD | źródło: e-mail | 12:02
 • Benchmark.Pl: "Byłoby kłamstwem powiedzieć, że nowe karty GeForce4 MX440-8X wcale nie są wydajniejsze od swoich poprzedników, ale fakt iż są szybsze, bynajmniej nie wynika z tego, że korzystają z AGP 8X. NVidia dopuściła się pewnej sztuczki, w wyniku której tysiące potencjalnych użytkowników mogą odnieść wrażenie, że nowa architektura AGP 8X jest wydajniejsza od 4X. Nie mam nic do kart GeForce4 MX 440-8X, ale sam pomysł wyposażania je w dodatkowe atrakcje, które tak naprawdę nikomu nie są potrzebne w tych kartach, graniczy z nonsensem. Podnoszenie zegara rdzenia i pamięci OK. Ale AGP 8X w karcie która tak naprawdę jest następcą GeForce2 MX ? nVidio ! Zlituj się ! Krótko mówiąc, już dawno nie próbowano nas tak spektakularnie zrobić w bambuko. Zapraszam do testów GeForce4 MX440-8X."

 • Sirius.Pl: "SIS Xabre 400 jest karta 256-bitową, wykonaną w technologii 0.15 mikrona. Pamięć na karcie to 128-bitowa DDR. Układy stosowane mają czasy dostępu 3.3-4ns. Wielkość standardowa to 64MB, będą jednak w sprzedaży wersje 128MB. Karta jest taktowana standardowo zegarami 250/500 MHz (rdzeń/pamięć). SiS obsługuje wszystkie tryby AGP - x1, x2, x4 oraz x8. Jest zgodny ze specyfikacją AGP 3.0. Xabre400 nie posiada procesora werteksów, karta radzi sobie z nimi programowo. Mamy 4 potoki pikseli oraz po 2 jednostki teksturujące na potok. Na jednostkę teksturującą przypadają nam 4 tekstury. Procesor werteksów jest w wersji 1.1 natomiast procesor pikseli w wersji 1.3. Xabre 400 jest zgodny z DirectX 8.1. Karty posiadają dwa wyjścia, CRT i DVI. Mamy dwa ramdaki, niestety tylko jeden jest 400MHz, drugi tylko 160MHz."

 • PCLab.pl: "MSI KT4 Ultra-FISR pozostawiła po sobie jak najlepsze wrażenie. Drobne wpadki, takie jak brak modułu Bluetooth, czy kiepski opis złącz na płycie, nie zniechęciły nas do naprawdę udanego produktu MSI. Jedyną poważna wadą może być relatywnie wysoka cena KT4 Ultra-FISR. W porównaniu do wcześniej testowanej płyty Gigabyte, zwraca uwagę obsługa Serial ATA. Wszystko to spowodowało, że postanowiliśmy przyznać płycie naszą Rekomendację."

 •  

      
  K O M E N T A R Z E
      

  Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

      
  D O D A J   K O M E N T A R Z
      

  Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.