Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 1 grudnia 2016 
    

Enermax prezentuje dwa nowe zasilacze SFX z rodziny Revolution


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:46
Portfolio zasilaczy komputerowych Enermaxa w formacie SFX powiększyło się o dwie jednostki z rodziny Revolution o mocy odpowiednio 550W i 650W. Oba modele charakteryzują się wymiarami 125 mm x 100 mm x 63.5 mm oraz wysoką sprawnością potwierdzoną certyfikatem 80 Plus Gold. Zasilacze Enermaxa dysponują pojedynczą linią zasilania 12V i mogą się pochwalić w pełni modularnym okablowaniem oraz licznymi zabezpieczeniami antyprzepięciowymi i antyprzeciążeniowymi. Za chłodzenie odpowiada niewielki wentylator o średnicy 80mm, który zaczyna pracować dopiero wtedy gdy obciążenie przekracza 60%.

Na liście oferowanych kabli znalazły się dwa PCI 6+2 pin, sześć SATA, cztery Molexy, w tym jeden z adapterem do Berg, oraz oczywiście 24-pinowy przewód zasilający płytę główną. Wraz zasilaczem w zestawie dostaniemy adapter umożliwiający mocowanie jednostki PSU w standardowych obudowach z miejscem na zasilacz ATX/MATX.

Rynkowy debiut opisywanych produktów nastąpi 9 grudnia.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.