Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 14 grudnia 2016 
    

Xigmatek prezentuje obudowę Eden


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:01
EDEN to nazwa nowej obudowy komputerowej typu ATX od firmy Xigmatek. Pomieści ona osiem kart rozszerzeń, w tym akceleratory o długości do 35cm, płyty główne w formacie ATX, Micro ATX lub Mini-ITX, oraz układy chłodzenia CPU o wysokości do 16cm. Podobnie jak w większości nowych konstrukcji wydzielono osobną komorę na zasilacz, a w boczną ściankę wkomponowano tzw. okno. Zabrakło też popularnej niegdyś zatoki 5.25-cala a w jej miejscu umieszczono zatoki typu 3.5-cala przeznaczone na dyski. W sumie Eden jest w stanie pomieścić do dwóch nośników w formacie 2.5-cala i trzech typu 3.5-cala.

Producent nie zapomniał też o systemie podświetlenia, filtrach przeciwkurzowych i miejscu na odpowiednią ilość wentylatorów. W sumie w Edenie można ich zamontować osiem. Opisywana obudowa ma wymiary 190 x 420 x 470 mm i jest wykonana ze stali oraz plastiku ABS. Na jej górnej ściance umieszczono panel I/O ze złączami audio, czytnikiem kart microSD, dwoma USB 2.0 i jednym USB 3.0. Cen nie podano.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.