Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 15 grudnia 2016 
    

Cooltek wprowadza do oferty obudowę TG-01


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:58
TG-01 to nowa obudowa typu Midi Tower z tzw. oknem od firmy Cooltek. Jej zewnętrzne wymiary wynoszą 450x190x440mm, a waga to 6,1kg. Niemal cała obudowa jest wykonana ze stali. Wyjątek stanowi lewa ścianka oraz front obudowy, które wykonano z hartowanego szkła, uzupełnionego elementami z plastiku ABS. Producent podaje, że model TG-01 pozwala na montaż płyty głównej w formacie ATX, M-ATX lub Mini-ITX, kart graficznych o długości do 37cm, układu chłodzenia CPU o wysokości do 16cm, dwóch dysków typu 3.5-cala i dwóch w formacie 2.5-cala, chłodnicy o wysokości do 24cm oraz kilku wentylatorów o średnicy 120mm.

Trzy z nich z podświetleniem realizowanym przez diody LED umieszczono z przodu, a jeden, pozbawiony podświetlenia, zamontowano z tyłu. Producent przewidział jeszcze miejsce na dwa, 120mm wentylatory, montowane u góry i wewnątrz obudowy. W TG-01 zasilacz oraz koszyczek na dyski zostały odseparowane od reszty podzespołów i umieszczone w tzw. piwnicy. Całość dopełnia panel I/O z dwoma USB 3.0, jednym USB 2.0 i złączami audio.

W sprzedaży pojawią się cztery wersje obudowy różniące się od siebie zastosowanymi wentylatorami. Trzy z nich, wycenione na około 50 euro mają przednie wentylatory świecące tylko na jeden kolor: czerwony, zielony lub niebieski. W czwartej, kosztującej 55 euro, wersji kolor podświetlenia można zmieniać za pomocą wbudowanego przełącznika. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.