Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 16 grudnia 2016 
    

Usługi dla zegarków Pebble nadal będą wspierane


Autor: Wedelek | źródło: Next Power Up | 06:14
Nie milkną kontrowersje związane z zakupem Pebble przez firmę Fitbit i wynikającymi z tego konsekwencjami. Nowy właściciel zdecydował się anulować wszystkie zapowiadane produkty, i zaprzestać sprzedaży tych już dostępnych. Zniknie również sama marka Pebble, a wsparcie techniczne zostanie ograniczone. To mocno zaniepokoiło posiadaczy zegarków z logo Pebble, podejrzewających, że ich urządzenia zostaną w najbliższym czasie całkowicie porzucone, a co za tym idzie ich przydatność stanie pod znakiem zapytania.

Burza, która się rozpętała w Internecie skłoniła Fitbit do wydania krótkiego oświadczenia. Dowiadujemy się z niego, że przez najbliższy rok nadal będą utrzymywane wszystkie usługi dedykowane zegarkom Pebble. Pebble SDK, CloudPebble, API Timeline, sklep z aplikacjami i portal dla deweloperów będą działać tak jak do tej pory. Jakiekolwiek zmiany na tym polu zobaczymy najwcześniej dopiero w 2018 roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.