Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 22 grudnia 2016 
    

Drony UAV w NTT System


Autor: DYD | 19:57
(2)
Polski producent i dystrybutor podpisał w grudniu umowę dystrybucyjną z firmą ZEROTECH, liderem na rynku bezzałogowych statków powietrznych i inteligentnych dronów do zastosowań cywilnych. NTT System wprowadzi do swojej oferty zarówno produkty konsumenckie Xiro jak i rozwiązania do zastosowań profesjonalnych oferowane pod nazwą producenta ZEROTECH. Przykładem pierwszego jest Xiro ExplorerV, który posiada szereg udoskonaleń i systemów wspomagających użytkowników bez doświadczenia. Do zastosowań amatorskich przeznaczony jest Xiro Explorer Mini – ważący zaledwie 450 g. składany dron, który może być sterowany z dowolnego urządzenia mobilnego.

- Produkty UAV, które znajdą się w naszej ofercie z całą pewnością należą do elity tego typu rozwiązań i jestem pewien, że bardzo szybko zyskają uznanie polskich konsumentów. Obok sprzętu dla zawodowców w ofercie producenta znajdują się też rozwiązania półprofesjonalne i amatorskie. – mówi Bartosz Grzybowski, menadżer produktów w NTT System.Produkty z serii Xiro spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i są przeznaczone dla wymagających użytkowników. Zapewniają między innymi takie funkcje jak bezpieczny powrót do domu, automatyczny start i lądowanie, 3 tryby lotu, dla mniej i bardziej doświadczonych, GPS. Pozwalają wykonywać precyzyjne zdjęcia oraz filmy jak również wstawiać bezpośrednio wykonany kontent multimedialny do mediów społecznościowych. Z kolei rozwiązania ZEROTECH dla profesjonalistów to wysoko wydajne urządzenia o szerokich możliwościach spersonalizowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Produkty pojawią się w ofercie NTT System już w styczniu przyszłego roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hhmmm (autor: Mario2k | data: 22/12/16 | godz.: 21:21)
    Z DJI Phantom 4 pro raczej te drony nie konkurują
    ciągle DJI jest numerem 1 w tym buisnesie.


  2. DJI (autor: pawel1207 | data: 23/12/16 | godz.: 23:19)
    raczej najpopularniejsze jak weznie sie na wrsztat takie zeczy jak np. jakiej dji udziela gwarancji oraz jak mocowana jest kamera w dji swietna co prawda ale wrecz sama sie prosi aby ja uszkodzic . oraz to ze dji czasem robia same fikolka i leca w dol ponoc ten problem wyelminowali ale kto wie :D dzialenie gpsa w dji tez dalekie jest od doskonalosci oraz jest sereg wad pomniejszych niemniej fakt faktem ze jest to wiodaca firma na rynku irobi swietne drony.. mimo wszystko inne firmy rownierz zarabiaja a jak ktos sie sparzyl na phantomach a zwlascza na gwarancji oraz kamerce ktora wytrzymloscia nie grzeszy choc zdjecia robi swietne to momo wszystko pujdzie gdzie indziej.. nie mniej jak sie nie patrzac na kase bral bym inspire phantomy to zabawki dla dzieci w porownaniu do inspire...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.