Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 28 grudnia 2016 
    

Raijintek prezentuje obudowę Metis Plus


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:28
Raijintek Metis Plus to obudowa dedykowana osobom preferującym niewielkie komputery PC o eleganckim dizajnie. Pod wieloma względami model Plus przypomina oryginalnego, zaprezentowanego w 2014 roku Metisa. To co się zmieniło to dodatkowe miejsce na 120mm wentylator, wygospodarowane w górnej części, oraz dodatkowa zatoka na dysk w formacie 2.5-cala. Metis Plus ma wymiary 190 mm x 277 mm x 254 mm i waży 2,12kg, a w jego wnętrzu mieści się płyta główna w formacie mini-ITX, karta graficzna o długości do 17cm, układ chłodzenia CPU o wysokości maksymalnie 16cm oraz standardowy zasilacz ATX.

Do tego dochodzi możliwość montażu czterech 2.5-calowych dysków oraz jednego, 3.5-calowego lub dwóch 2.5-calowych i dwóch 3.5-calowych. Standardowo w chłodzeniu pomaga tylko jeden wentylator, umieszczony w tylnej części o średnicy 120mm. Drugi, dodatkowy wentylator musimy kupić sobie sami. Wzorem pierwszego Metisa z boku umieszczono niewielkie okno, a w górnej części znajdziemy panel I/O z dwoma USB 3.0 i złączami audio. W sprzedaży będzie dostępnych siedem wersji kolorystycznych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.