Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 4 listopada 2002 
    

Outlook walczy ze spamem


Autor: R4v | źródło: ZDNet | 19:12
(1)
Microsoft postanowił tym razem wysłuchać użytkowników. Najnowsza wersja programu Outlook, który między innymi służy jako klient poczty, ma posiadać skuteczne zabezpieczenia antyspamowe. Przede wszystkim program nie ściąga już obrazków z serwera, jeśli wiadomość w HTML takie zawiera. Outlook będzie po prostu odcinał dostęp do Sieci przy przeglądaniu maili w HTMLu. Pozwoli to na wyeliminowanie praktyk stosowanych przez spamerów w celu potwierdzenia ważności adresu. W ten sposób trudniej będzie ustalić, czy rzeczywiście odebraliśmy pocztę. Będzie także możliwość przekonwertowania listu w HTML na zwykły tekst. Nowe funkcje są częścią kampanii Microsoftu, która ma doprowadzić do poprawienia bezpieczeństwa programów. Jak z tym bywało w przeszłości wiemy chyba wszyscy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. loool (autor: RusH | data: 4/11/02 | godz.: 23:23)
    wescie takich newsuf nienwszucajcie bo to kpina , to tak jakby pisac ze samochody microsoftu zaczna posiadac wreszcie kola :/

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.