Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 3 stycznia 2017 
    

Silverstone prezentuje obudowę RL06


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 06:31
RL06 jest nową obudową komputerową typu ATX firmy Silverstone z niskiej półki cenowej. Dodajemy, że niskiej, według tego producenta, bo $80 to wciąż dość sporo jak na tanią obudowę. Model RL06 odznacza się wymiarami 455 x 200 x 477 mm i pozwala zamontować płytę główną w standardzie ATX, micro ATX lub mini ATX, układ chłodzenia CPU o wysokości do 158mm oraz karty graficzne długie na 348mm. Specyfikacja techniczna obejmuje również trzy zatoki typu 3.5-cala, dwie 2.5-cala oraz miejsce na sześć wentylatorów.

Możemy zastąpić je dwoma chłodnicami o długości 240mm umieszczonymi u góry i z przodu obudowy, oraz jedną, o długości 120mm, którą przymocujemy z tyłu. Panel I/O oferuje typowy zestaw portów, czyli dwa USB 2.0, dwa USB 3.0 i audio. Obudowa jest wykonana ze stali i plastiku, a boczna ścianka posiada tzw. okno z skrylu. Standardowo model RL06 będzie wyposażony tylko w jeden, 120mm wentylator umieszczony na tylnej ściance, ale w sprzedaży dostępna będzie też odmiana Pro z trzema dodatkowymi, podświetlanymi wentylatorami o średnicy 120mm, przykręconymi do frontu. Obudowa będzie występować w dwóch odmianach kolorystycznych: czarnej i białej.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.